Şehirlerarası nakliye

Sarıyer şehirlerarası nakliye esnasında ihtiyaç duyduğunuz nakliye hizmeti, eşyalarınızın bir noktadan diğer bir noktaya taşınmasından ziyade daha çok profesyonel bir yaklaşımla planlanması gereken lojistik bir süreçtir.  

sehirlerarasi-nakliyeHer taşıma süreç gibi işi üstlenme, yükleme, nakliye, boşaltma ve işi teslim etme aşamaları baştan belirlenmeli ve oluşturulan plana riayet edilmelidir. Ayrıca nakliyesi yapılacak malzemenin güvenliğinden de nakliyatçı firma sorumlu olmalıdır.  

Şehirler arası Nakliye planın takibi ve malzemelerin güvenli nakliyesi bütünleşik bir süreçtir. Bu profesyonellikte gerçekleşmeyen bir nakliye operasyonu kabul edilebilir bir hizmet kalitesi olarak değerlendirilemez.  

Bu nedenle firmamızdan nakliye talebinde bulunduğunuzda öncelikle malzemelerin yüklenmesinde geçecek süre, nakliye esnasında geçecek süre, boşaltma esnasında geçecek süre ve son olarak malzemelerin nihai olarak teslim edileceği süre kesin olarak müşteriye beyan edilerek anlaşma sağlanır. Bu sayede müşterilerimiz planlı yönetilen bir süreçten geçerek, sorunsuz bir taşınma gerçekleştirebilirler.

Eşyalarınız Nakliye Esnasında Zarar Görmemeli

imagesŞehirler arası nakliyeci taleplerimizde, uzman ekiplerimiz öncelikle evinize gelip, keşif yapmaktadır. Taşınacak eşyalar darbelere ve çiziklere karşı koruyucu materyallerle kaplamakta, tabak, bardak, vazo gibi kırılabilecek eşyaların hepsi uygun konteynerler içine yerleştirilmektedir.  

Taşıma esnasında eşyalarınızın zarara görmemesi için ekiplerimiz azami özen göstermektedir. Nakliyesi yapılacak eşyalar, nakliye aracına hassasiyetle yerleştirilmekte ve uygun meteryallere yerlerine sabitlenmektedir.

İşimizi Şansa Bırakmıyoruz

Bu gibi durumların gerçekleşmesi halinde, müşterilerimizin mağdur olmamaları için, tüm taşınan eşya şirketimiz tarafından sigortalamakta ve herhangi bir şekilde hasar görmesi halinde, tüm hasar şirketimiz tarafından koşulsuz ve şartsız olarak karşılanmaktadır. 

Sigorta ürünlerin taşınmasıyla başlayıp, müşterilerimize nihai olarak teslim edilene kadar sürmektedir.