Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı, alanında uzman ekiplerce yapılabilecek bir iştir. Firmalar kendi imkanlarıyla fuar taşıma işlemini yapmaktansa bir nakliye şirketi ile anlaşarak taşımacılık yapmayı tercih ederler. Fuarlar çeşitli illerde yapıldığından taşımacılık için tasarlanmış araçlara ihtiyaç duyulur.  

Firmaların katıldığı fuarlarda görsellik ön planda olduğundan led reklam tabelaları, ışıklı panolar, karton stantlar gibi fuara özel hassas parçaların sağlam taşınması önemlidir. Fuar için hazırlanan özel tasarımların hasar görmesi durumunda bu malzemelerin kısa sürede hazırlanma zorluğu uzman ekiplerce taşımanın gerekliliğini ortaya çıkarır.

fuar-tasima  

Uzman desteği olmadan yapılan taşımalarda çarpma, kırılma benzeri sorunlar yaşanabilmektedir. Fuar taşımacılığında önemli olan sadece taşımak değil sağlam, güvenli ve emniyetli şekilde taşımaktır.

Garanti Altındasınız

Firmamızla iletişim kurulduğunda fuar için kullanılan malzemeler firma yetkilisince incelenir. Nasıl bir ekiple, hangi araç kullanılarak taşıma yapılacağına karar verilir. Fuar tarihi, malzemenin fuara aktarılma tarihi gibi detaylara karar verilir. Eğer fuar taşıma esnasında zarar görmesinden endişe edilen özel eşyalar varsa sigorta yapılabilir.  

Sigorta yapılması zorunlu değildir ancak taşıma sırasında önceden öngörülemeyen bir durum olduğunda oluşabilecek problemlere karşı hazır olmak için müşteri talepleri doğrultusunda sigorta yapılabilmektedir. Firmamız garantili şekilde nakliye hizmetlerini sunmaktadır.

Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

fuar-tasimaciligiFuar taşımacılığında uzman ekibimiz taşımacılıkta kullandığı özel paketleme yöntemlerine ve araçlarına sahiptir. Fuar kurulum elamanlarını kategori ederek parçalarına ayırır, hasar görmeyecek şekilde paketler. Araçta sarsıntıları önleyecek şekilde araca sabitler. Ürünün yardımcı parçaları varsa bunların hiçbirinin kaybolmasına izin vermez.  

Kaybolmaması için en küçük parçalar için dahi kolileme sistemi bulunmaktadır. Araçla taşıma esnasında sorun oluşturabilecek hareketli parçalar sabitlenir. Parçaların çizilmemesi için dış kısımlar koruyucu malzemelerle kaplanır. Fuar taşımacılığı tamamlandığında fuar malzemeleriniz deneyimli Sarıyer evden eve nakliyat ekibimiz tarafından fuar alanına dikkatle indirilir. Müşterinin memnuniyetini sağlamak ve bir sonraki fuar için yine birlikte çalışabilmek önceliğimizdir.