Asansörlü Nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat hizmetlerimizde asansörümüz mevcuttur. Yaklaşık 15 kata kadar çıkan asansörümüz nakliye talebinde bulunmanız halinde firmamız tarafından nakliye içinde sayılır. Dolayısı ile ek ücret alınmaz.  

Fakat özel durumlarda sadece asansör talebinde bulunmanız halinde operatörümüz asansör ile birlikte belirttiğiniz adrese gelir. İstanbul asansörlü nakliyat hizmetlerimiz kurulduğumuz günden bu yana aktif olarak hizmet sunmaktadır. 

asansörlü nakliyatAsansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini İstanbul’da sizlere sunan nadir nakliye firmaların başında gelmekteyiz. Asansör kurulumu için binanızın çevresi geniş bir alanda kurulmalıdır. Dar alanda asansör binaya doğru eğilim gösterdiği için kurulumu güçleşir bu tür vakıaların yaşanmaması için binalarınızın çevresinde asansör kurulup kurulamayacağını firmamıza bildirmenizde yarar vardır.  

Aksi durumların yaşanmaması için firmamızdan ücretsiz eksper talebinde bulunun böylece keşif için gelen eksper asansörün kurulup kurulmayacağını ya da başka işlemler gerektirmesi halinde sizlere sözlü olarak aktarır.  

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini neden almalısınız? Bu sorunun cevabını vermek gerekirse; olası durumlarda her hangi bir aksilik yaşanması halinde elektrik kesintisi ya da binada asansör kullanmasının yasak olması veya küçük olması halinde en çok tercih edilen durumlar görülmektedir. 

Asansörlü nakliyat hizmetleri genelde asansör kullanılmasının yasaklandığı illerde kullanılır. Fakat İstanbul’da bu gibi durumların az görülmesi firmamızı asansörsüz hizmet sunmaya bile ikna edememiştir. Her açıdan önlem olması nedeni ile asansörlü hizmet sunmak firmamızın prestijini arttırmış, kurumsal kimliğine katkı sağlamıştır.  

Sektörde diğer meslektaşlarımızın firmalarında asansörlü taşıma işlemleri olmadığı zaman bizlerden asansör kiralayabilirler. İstanbul asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini uzman personelimiz ile sizlere sunuyoruz. yandaki fotoğrafta gördüğünüz üzere asansör kurulurken çevre gayet sakin ve geniş görünüyor.  

Sizler de binalarınızın asansör kurulma alanını, kurulacak ise eşyalarınızın içeriye girebilmesi için geniş balkon ya da kapılara sahip olup olmadığını kontrol ettikten sonra asansör talebinde bulununuz.